1,057
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
[[File:Think_types.png]] | [[File:Think_types.png]] | ||
{| {{table}} | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Method''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Feature''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cooperation & Empathy''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Intution''' | |||
|- | |||
| Street Debates||5||X|| | |||
|- | |||
| Esher Debates||2||X|| | |||
|- | |||
| City of thr Future - prototyping||4||X|| | |||
|- | |||
| Masks||4||X|| | |||
|} | |||
Group members: | Group members: | ||